اعتراض به قرار رد دادخواست در دیوان عدالت

ساخت وبلاگ
چکیده : اعتراض به  قرار رد دادخواست در دیوان عدالت قرار رد دادخواست صادره از دفتر شعبه بدوی ظرف ده روز قابل... با عنوان : اعتراض به قرار رد دادخواست در دیوان عدالت بخوانید :

وکیل دیوان عدالت اداری_۰۹۱۹۴۵۰۴۰۷۹

در دیوان عدالت


قرار رد دادخواست صادره از دفتر شعبه بدوی ظرف ده روز قابل اعتراض در همان شعبه است و قابلیت اعتراض در مرحله تجدیدنظر را ندارد.

 در زیر یک نمونه از آرای شعب دیوان عدالت اداری در این خصوص تقدیم می گردد.

 دادنامه : ۹۳۰۹۹۷۰۹۵۵۷۰۰۰۶۷ مورخ ۱۳۹۳/۶/۲۲ 

                                               رای بدوی

نظر به اینکه شاکی با وجود ابلاغ اخطاریه رفع نقص نسبت به تکمیل پرونده اقدام ننموده لذا با استناد ماده ۲۸ تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب ۱۳۹۲ قرار رد دادخواست صادر و اعلام می‌گردد این قرار ظرف ۱۰ روز از تاریخ ابلاغ قابل اعتراض در همین شعبه می باشد.

مدیر دفتر شعبه ۷ دیوان عدالت اداری_مرزوقی

                                             رای تجدید نظر

 با بررسی اوراق پرونده نظر به اینکه حسب مدلول ماده ۲۸ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب ۱۳۹۲ قرار مدیر دفتر که در مقام رفع نقض صادر می گردد در ظرف ۱۰ روز از تاریخ ابلاغ قابل اعتراض در همان شعبه‌ای است که مدیر دفتر قرار دارد صادر نموده است علی هذا تجدیدنظرخواهی نسبت به قرار رد دفتر شعبه بدوی قابلیت اعتراض در مرحله تجدیدنظر و شعبه های تجدید نظر ندارد و لذا تجدیدنظرخواهی نسبت به قرار مذکور مبنای قانونی ندارد بدین وسیله مستندا به قانون مذکور قرار رد تجدید نظر خواهی صادر و اعلام می گردد این رای قطعی است.

رئیس شعبه هفتم تجدید نظر دیوان عدالت اداری_ مستشار شعبه

کریمی تبار_ ساریخانی

کریمی وکیل دیوان عدالت اداری،دعاوی شهرداری و ملکی_۰۹۱۹۴۵۰۴۰۷۹


برچسب‌ها: وکیل تهران برای شکایت در دیوان عدالت, وکیل برای اعتراض در دیوان عدالت, وکیل با تجربه تهران در دیوان عدالت, وکیل تهران متخصص در دیوان عدالت, وکیل برای دعاوی دیوان عدالت

نوشته شده توسط محمدرضاکریمی وکیل پایه یک دادگستری  | لینک ثابت |

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 6 دی 1396 ساعت: 3:43