مهلت پرداخت حق بیمه سهم کارگر توسط کار فرما

ساخت وبلاگ
چکیده : مهلت پرداخت حق بیمه سهم کارگر توسط کار فرما مهلت پرداخت حق بیمه هر ماه توسط کار فرما به سازمان تامی... با عنوان : مهلت پرداخت حق بیمه سهم کارگر توسط کار فرما بخوانید :

وکیل شکایت از تامین اجتماعی در دیوان_۰۹۱۹۴۵۰۴۰۷۹

مهلت پرداخت حق بیمه سهم کارگر توسط کار فرما


مهلت پرداخت حق بیمه هر ماه توسط کار فرما به سازمان تامین اجتماعی حداکثر تا آخرین روز ماه بعد می باشد .

در زیر یک نمونه آرای شعب دیوان عدالت اداری در این خصوص تقدیم میگردد

شماره دادنامه : ۹۲۰۹۹۷۰۹۵۵۴۰۰۱۴۶ مورخ ۱۳۹۲/۰۹/۰۶

                                                 رای دیوان 

شعبه پس از بررسی دادخواست و ضمائم آن و با عنایت به لوایح دفاعیه مشتکی عنهما نظر به اینکه طبق مواد ۳۶ و ۳۹ قانون تامین اجتماعی کار فرما مکلف است که حق بیمه مربوط به هر ماه را حداکثر تا آخرین روز ماه بعد به سازمان بپردازد که در ما نحن فیه کار فرما چنین ننموده و به تبع آن سازمان تامین اجتماعی هم اقدامی ننموده است لذا خواسته شاکیه الزام به پرداخت مابه التفاوت حق بیمه و اصلاح حکم باز نشستگی را موجه تشخیص و به استناد مواد قانونی فوق الذکر و مواد ۱۱ و ۶۳ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری حکم به وروود شکایت به الزام شرکت بازرگانی دولتی ایران به پرداخت مابه التفاوت حق بیمه و الزام تامین اجتماعی به قبول آن و نهایتاً اصلاح حکم باز نشستگی و پرداخت معوقات صادر واعلام می نماید .رای صادره ظرف مهلت ۲۰ روز پس از ابلاغ قابل اعتراض در شعب محترم تجدید نظر دیوان می باشد .

رئیس شعبه ۱۶ دیوان عدالت اداری _عبدالمنافی 

                                                 رای دیوان 

تجدید نظر خواه دلیلی مبنی بر خلاف مقررات بودن رای شعبه بدوی ابراز نداشته است و چون رای معترض عنه منطبق با مقررات و آیین دادرسی صادر شده است و ایراد و اعتراضی که موجب نقض رای باشد ملحوظ نظر قرارنگرفت .لذا مستنداً به ماده ۷۱ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری ضمن رد تجدید نظر خواهی رای شعبه بدوی به شماره ۱۱۷۸_۹۲/۶/۲۰ عیناً تایید می گردد. رای صادره قطعی است ..

رئیس شعبه ۴ تجدید نظر دیوان عدالت اداری_ مستشار شعبه

جعفری ورامینی_ اسکندری


برچسب‌ها: وکیل دیوان عدالت اداری, وکیل شکایت در دیوان, وکیل تخصصی در دیوان عدالت, وکیل تهران در دیوان عدالت, وکیل شکایت از رای اداره کار در دیوان
نوشته شده توسط محمدرضاکریمی وکیل پایه یک دادگستری  | لینک ثابت |
...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 19 مرداد 1396 ساعت: 18:39