وضعیت مالیات کالاهای وارداتی تحویل نشده

ساخت وبلاگ
چکیده : وضعیت مالیات کالاهای وارداتی تحویل نشده با توجه به عدم تحویل کالاهای وارداتی به شرکت و در نتیجه عدم... با عنوان : وضعیت مالیات کالاهای وارداتی تحویل نشده بخوانید :

وکیل امور مالیاتی_۰۹۱۹۴۵۰۴۰۷۹

وضعیت مالیات کالاهای وارداتی تحویل نشده


با توجه به عدم تحویل کالاهای وارداتی به شرکت و در نتیجه عدم فروش آنها کالاهای مزبور مشمول مالیات نمی باشند.

در زیر یک نمونه از آرای شعب دیوان عدالت اداری در این خصوص تقدیم می گردد.

شماره دادنامه : ۹۲۰۹۹۷۰۹۰۱۴۰۱۴۳۶ مورخ ۱۳۹۲/۰۵/۰۷

                                          رای دیوان 

شکایت های شاکی اعتراض به آرای شماره هیات های حل اختلاف مالیاتی اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان شرقی می باشد. نظر به محتویات پرونده و اسناد و مدارک ابرازی و لایحه دفاعیه اداره مشتکی عنه و این که حسب نظریه هیات کارشناسان رسمی و نامه شماره مورخ اداره سرمایه گذاری و نظارت بانک سپه و نامه شماره..... مورخ.......معاونت برنامه ریزی و توسعه و فناوری وزارت صنایع ماشین آلات و دستگاههای وارداتی به علت عدم انطباق و نواقص عدیده توسط بانک سپه ترخیص در انبار بانک موصوف نگهداری گردیده و ماشین آلات با اسناد گشایش اعتباری مطابقت نداشته و با این وصف ماشین آلات به شرکت تحویل نگردیده تا به فروش برسد و مشمول مالیات گردد لذا با توجه به مراتب شکایت شاکی درخور پذیرش و متضمن نقض آرای معترض عنه بوده حکم به ورود شکایت و رسیدگی در هیات هم عرض صادر و اعلام می گردد این رای قطعی است.

رئیس شعبه ۱۴ دیوان عدالت اداری_ مستشار شعبه

صباغی_ شجاعی نوری


برچسب‌ها: وکیل امور مالیاتی, وکیل دعاوی مالیاتی, وکیل شرکتها در دیوان عدالت, وکیل شرکتهای بازاریابی شبکه ای, بهترین وکیل دیوان عدالت تهران
نوشته شده توسط محمدرضاکریمی وکیل پایه یک دادگستری  | لینک ثابت |
وضعیت,مالیات,کالاهای,وارداتی,تحویل,نشده,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 25 مرداد 1396 ساعت: 5:13