اثر تمدید و تکرار قرارداد کار موقت در دائمی شدن کار از منظر شعب دیوان عدالت اداری | بلاگ

اثر تمدید و تکرار قرارداد کار موقت در دائمی شدن کار از منظر شعب دیوان عدالت اداری

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

وکیل شکایت از رای اداره کار_۰۹۱۹۴۵۰۴۰۷۹

تاثیر تمدید و تکرار قرارداد کار موقت در دائمی شدن از منظر شعب دیوان عدالت اداری


تمدید و تکرار قرارداد موقت موجب دائمی تلقی شدن قرارداد کار نمی شود در زیر یک نمونه از آرای شعب دیوان عدالت اداری به جهت آگاهی تقدیم می گردد.

شماره دادنامه:۹۳۰۹۹۷۰۹۵۵۴۰۰۱۱۶ مورخ:۱۳۹۳/۰۲/۰۷

                                             رای دیوان

در خصوص شکایت شاکیه به طرفیت اداره تعاون و کار و رفاه اجتماعی لرستان به خواسته اعتراض به رای شماره... هیات حل اختلاف کار دیوان پس از بررسی اوراق پرونده و اظهارات طرفین رسیدگی اداره مشتکی عنه را برابر مقررات تشخیص و شاکی دلیل و مدرکی که موجب بی اعتباری و تزلزل رای معترض عنه را فراهم نماید ارائه و ابراز ننموده است و ایراد وی مبتنی بر قانون نمی‌باشد زیرا رسیدگی هیات مطابق موازین قانونی است برابر ماده ۷ قانون کار و رای وحدت رویه شماره ۴۱_ ۸۲/۱۰/۱۴هیات عمومی دیوان عدالت اداری تمدید و تکرار قرارداد موجب دائمی شدن آن نمی شود و علت قطع رابطه کار خاتمه قرارداد است لذا دیوان به استناد بند د ماده ۲۱ از قانون کار حکم به رد شکایت و ابرام رای مورد شکایت را صادر و اعلام می‌کند این رای بر اساس ماده ۱۰ و ۶۵ از قانون دیوان عدالت صادر گردیده و رای صادره ظرف ۲۰ روز از تاریخ ابلاغ قابل شکایت در شعب تجدیدنظر دیوان عدالت اداری است.

رئیس شعبه ۱۸ دیوان عدالت اداری_کرمی


برچسب‌ها: وکیل شکایت از رای اداره کار در دیوان, وکیل شکایت از تامین اجتماعی, وکیل هیات حل اختلاف کار, وکیل امور دیوان عدالت, وکیل شرکتها در دیوان
نوشته شده توسط محمدرضاکریمی وکیل پایه یک دادگستری  | لینک ثابت |
تمدید,تکرار,قرارداد,موقت,دائمی,منظر,دیوان,عدالت,اداری,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 25 مرداد 1396 ساعت: 5:13