نحوه شکایت از آرای هیات های رسیدگی به تخلفات در آزمون سراسری

ساخت وبلاگ
چکیده : نحوه شکایت از  آرای هیات های رسیدگی به تخلفات در آزمون سراسری رسیدگی به اعتراض نسبت به آرای هیئت‌ها... با عنوان : نحوه شکایت از آرای هیات های رسیدگی به تخلفات در آزمون سراسری بخوانید :

وکیل شکایت از آرای هیاتهای دولتی_۰۹۱۹۴۵۰۴۰۷۹

نحوه شکایت از  آرای هیات های رسیدگی به تخلفات در آزمون سراسری


رسیدگی به اعتراض نسبت به آرای هیئت‌های تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات در آزمون های سراسری خارج از صلاحیت دیوان عدالت اداری و در صلاحیت دادگاه عمومی است.

در زیر دو نمونه از آرای شعب دیوان عدالت اداری در این خصوص تقدیم می‌گردد.

شماره دادنامه:۹۳۰۹۹۷۰۹۰۵۶۰۰۰۰۷ مورخ:۱۳۹۳/۰۱/۱۷

                                                  رای دیوان

نظر به اینکه صرف نظر از صحت و سقم ادعای مشارالیه موضوع خواسته نقض رای هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌های سراسری خارج از مفاد ماده ۱۰ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب ۱۳۹۲ بوده و در صلاحیت دادگاه های دادگستری علیهذا به استناد مراتب فوق الذکر و مواد ۱۰ و ۴۸ قانون مزبور قرار عدم صلاحیت خویش را به اعتبار و شایستگی دادگستری تهران صادر و اعلام می‌نماید رای صادره به استناد ماده ۶۵ قانون مرقوم ظرف ۲۰ روز پس از ابلاغ قابل اعتراض به رسیدگی در شعب تجدیدنظر دیوان عدالت اداری می باشد.

رئیس شعبه ۱۱ دیوان عدالت اداری_ عاشورلو

                                                   رای دیوان

در خصوص تجدید نظر خواهی آقای ش.ن باوکالت آقای ق.الف از دادنامه شماره ۰۱۶۸۱ مورخ ۱۳۹۲/۱۰/۰۴ صادره از شعبه اول بدوی دیوان عدالت اداری با عنایت به اینکه رای معترض عنه قرار عدم صلاحیت می باشد و قرار مذکور قابل تجدیدنظرخواهی نبوده و شعبه صادرکننده رای طبق ماده ۴۸ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری تکلیف ارسال پرونده به مرجع صلاحیتدار را داشته لذا مستندا به ماده ۷۱ قانون یاد شده،رای به رد تجدید نظرخواهی صادر و اعلام می‌نماید.رای صادره قطعی است.

مستشاران شعبه ۱۵ نظر دیوان عدالت اداری

مولا بیگی _فرجی


برچسب‌ها: وکیل اعتراض به آرای دولتی, وکیل در امور شهرداری, وکیل متخصص دیوان عدالت در تهران, وکیل در دعاوی شهرداری, وکیل دیوان عدالت تهران
نوشته شده توسط محمدرضاکریمی وکیل پایه یک دادگستری  | لینک ثابت |
نحوه,شکایت,آرای,هیات,رسیدگی,تخلفات,آزمون,سراسری,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : چهارشنبه 25 مرداد 1396 ساعت: 5:13